İç Mimarlık Logosu
lrt.tasarım

Hakkımızda

Biz fikirleri sanata dönüştürüyoruz.

Tasarım tutkumuz ve yaratıcılık sevgimizle 2011 yılında başladığımız mesleki yolculuğumuza, Ankara İç Mimarlık alanında Lrt İç Mimarlık olarak adım attık. Profesyonel ekibimizle birlikte, konutlardan sağlık kurumlarına, ofislerden konaklama mekanlarına, sosyal mekanlardan mobilya tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede projeler gerçekleştirerek adımızı sektörde duyurduk.

Her bir projemiz, sadece bir tasarım değil, aynı zamanda mekanların ve danışanların ruhunu yansıtan birer sanat eseri olarak kabul edilir. İç Mimarlık alanında uzmanlıkla, her bir detayın özenle düşünüldüğü projelerimizle müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleriz.

Lrt İç Mimarlık olarak, her projeye bir öykü gözüyle bakarız. İç mekan tasarımlarımızda estetik, işlevsellik ve konforu bir araya getirerek mekanların yaşayan karakterler haline gelmesini sağlarız. Her bir proje, bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir sanat eseridir ve bu eserlerle mekanlara özgünlük ve ruh katmayı amaçlarız.

Ankara'dan İzmir'e, her köşede farklı bir hikaye anlatan projelerimizle, iç mimarlık alanındaki deneyimimizi genişletiyor ve her geçen gün yeni bir başarıya imza atıyoruz. Bizim için tasarım, sadece mekanlara estetik bir değer katmak değil, aynı zamanda yaşam alanlarını daha fonksiyonel, kullanışlı ve estetik kılmak anlamına gelir.

"Gidilecek çok yol, yapılacak çokça sihir ve yazılacak bir sürü hikaye var." Bu inançla, her projede yeni bir hikaye yazmak ve mekanlara benzersiz bir dokunuş kazandırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

SERVİSLERİMİZ

Mimari Tasarım İkonu

Tasarım

Felsefemiz, bir mekanın ruhunuzun kişisel bir ifadesi olması gerektiğine olan inançtır. Yaşamak istediğiniz yolu, zevklerinizi, bakış açınızı ve dünyayla bağlantılarınızı tanımlayan fikirleri temsil etmelidir.
Brian Reed'in de dediği gibi: "Her şey tasarlanmıştır. Ancak çok az şey iyi tasarlanmıştır".

Mekan İkonu

Proje

Son teknoloji tasarım yazılımlarının yanı sıra, yenilikçi sunum anlayışımız, müşterilerinin tasarım kararlarını anlamalarına ve tasarıma ortak olmalarına yardımcı olarak, çalışmaların her aşamasında seçenekleri değerlendirip profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Proje Planlama İkonu

Uygulama

Tüm Türkiye’de her yıl hem küçük hem de büyük ölçekli birçok tasarım projesini tamamlamayı içerir. Donanımlı uygulama ekibi, sanat tarihi, mimari, tasarım, proje yönetimi, restorasyon ve diğer birçok disiplin hakkında bilgi sahibi yetenekli uzmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Bİz Buradayız

LRT İç Mimarlık Harıtada Yeri

Ankara

+90 (312) 424-15-83
info@lrticmimarlik.com.tr
Beştepe 42. Sk. 36 B, Çakıroğlu Plaza No: 8

Bİze Yazın

+90 (312) 424-15-83
info@lrticmimarlik.com.tr
Beştepe 42. Sk. 36 B, Çakıroğlu Plaza No: 8 Yenimahalle/Ankara
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong